KONST / Litografier / Grafiskt blad 15407001
nr 1540 7001
Grafiskt blad
Catrin Johansson. "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 49/60. Giclee fine art. Bildmått: 28x55 cm, oramat löst blad, bladets mått: 41x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:01:58
15/5 17:36:37